přidat k oblíbeným

Malapa Internet shop

Malapa
Máte prázdný nákupní košík!

Profil

Jsme výhradně český podnik a na trhu s elektronikou se pohybujeme již od roku 1999, kdy byla firma založena. MALAPA byla a je financována výhradně vlastním kapitálem a bez pomoci bankovních úvěrů a půjček si vystačí i dnes. Zabýváme se vývojem prototypů, výrobou a prodejem elektronických zařízení pro Česko i zahraničí. Díky tomu, že jsme celkem mladý dynamický tým lidí, a dovedeme operativně a rychle přistupovat k požadavkům trhu, začínáme být důležitým dodavatelem zařízení pro domovní i průmyslové aplikace. Naše výrobky jsou uplatňovány v instalacích, kde jsou kladeny vysoké nároky na životnost a spolehlivost.

Neusínáme na vavřínech, ale provádíme stálý průzkum trhu. V návaznosti na výsledcích jsme schopni do několika týdnů vyvinout a vyrábět takový výrobek, který zákazníci požadují. Zkušenosti našich pracovníků, výběr součástek, komponentů, konečná kontrola a přezkoušení výrobků jsou našimi prioritami, a to vše dohromady udává kvalitu námi poskytovaných služeb.

Péče o zákazníka u nás nekončí prodejem výrobku, proto jsme připraveni řešit jakékoli zákaznické požadavky a záruční i pozáruční servis výrobků MALAPA je samozřejmostí.

Snažíme se, aby ti, kteří naše výrobky potřebují byli spokojeni a měli vždy to, co chtějí. A to nejen firmy, které realizují dodávky koncovým uživatelům, ale i všichni ostatní zákazníci.

Nově nabízíme také programování a tvorbu programů pro mikroprocesory Microchip PIC. Návrhy a vývoj zařízení řízených mikroprocesory včetně různých periférií jako jsou: teplotní, hygro a foto čidla, RTC - časové základny, ovládání různých relé, LCD atd.

Každoročně se snažíme využít příležitosti, jak udržet kontakt se stávajícími i novými zákazníky a odběrateli. Pro všechny naše partnery nabízíme bližší seznámení s našimi produkty a osobní setkání v rámci národních i mezinárodních veletrhů a výstav.

Malapa - veletrhy a výstavy
Malapa - veletrhy a výstavy
Malapa - veletrhy a výstavy
Malapa - veletrhy a výstavy
Malapa - veletrhy a výstavy
Malapa - veletrhy a výstavy
Malapa - veletrhy a výstavy